NowośćOferta na wsparcie realizacji programu ChUKSprawdź, jak możemy Ci pomóc!
17/04/2024
Newsy Opieka koordynowana

Koordynowana.pl – portal łączący i edukujący

  • 1 stycznia 2024
  • czas czytania 2 min
Koordynowana.pl – portal łączący i edukujący

Aby zobaczyć pełną treść tego postu, proszę zaloguj się.

Logowanie i rejestracja są bezpłatne.

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować tutaj.

PTMR, Porozumienie Zielonogórskie i partnerzy uruchomili tuż przed końcem 2023 roku nową wersję strony koordynowana.pl! Dzięki tej aktualizacji użytkownicy będą mogli jeszcze łatwiej korzystać z serwisu.

Co nowego?

Wprowadzono szereg udogodnień. Nowa wersja strony oferuje ulepszony dostęp do profili użytkowników oraz nowe możliwości ich edytowania i usuwania. To sprawia, że zarządzanie własnymi danymi i informacjami jest znacznie prostsze i bardziej intuicyjne.

Dodatkowo zmieniono silnik obsługujący mapę, co przyczyni się do jeszcze lepszej nawigacji i interaktywności. Dzięki temu użytkownicy mogą znajdować informacje i łączyć się z innymi osobami oraz podmiotami zaangażowanymi w opiekę koordynowaną.

Czym jest serwis koordynowana.pl?

Strona koordynowana.pl jest siecią osób i podmiotów zaangażowanych w opiekę koordynowaną. Oferuje różnorodne schematy, zalecenia oraz wytyczne do pracy w opiece koordynowanej (OK), pomagając budować sprawne ścieżki działania. 

Celem serwisu jest ułatwienie pracy lekarzom rodzinnym, specjalistom dziedzinowym, pielęgniarkom, dietetykom, koordynatorom, a także osobom zarządzającym placówkami. Portal łączy praktykę opieki zdrowotnej (POZ) ze specjalistami różnych dziedzin objętych koordynacją, jak kardiolodzy, diabetolodzy, pulmonolodzy, endokrynolodzy, nefrolodzy, a także z innymi osobami zaangażowanymi w opiekę koordynowaną. 

Strona dostępna jest pod linkiem: koordynowana.pl 

Partnerem serwisu jest między innymi strefaPOZ.pl

O autorze

Redaktor naczelny

Aleksander Biesiada, lekarz specjalista medycyny rodzinnej, absolwent Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego, Pełnomocnik Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej ds. Innowacji i Rozwoju, członek Zespołu ds. wdrożenia opieki koordynowanej Ministra Zdrowia, prezes Wydawnictwa Interaktywnego Medutools - firmy z pogranicza nowych technologii informatycznych, edukacji i medycyny. Przewodniczący sekcji opieki wspierającej i leczenia bólu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Autor publikacji naukowych, rozdziałów podręczników medycznych oraz wystąpień konferencyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień mHealht, eHealth, opieki paliatywnej i podstawowej opieki zdrowotnej. Autor dwóch blogów tematycznych dla pacjentów i ich rodzin (lekarzrodzinny.blog i mistrzpolikarp.pl). W okresie od 2012 roku doradza w licznych projektach informatycznych w medycynie, zwłaszcza na etapie seed i pre-seed, w tym finansowanych ze środków UE lub na etapie pozyskiwania funduszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *