NowośćOferta na wsparcie realizacji programu ChUKSprawdź, jak możemy Ci pomóc!
22/05/2024
Aktualności Newsy

Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć?

  • 15 maja 2024
  • czas czytania 2 min
Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć?

Aby zobaczyć pełną treść tego postu, proszę zaloguj się.

Logowanie i rejestracja są bezpłatne.

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze pt. “Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć?”, który odbędzie się 3. czerwca 2024 r. o godzinie 18:00 na stronie strefaPOZ.pl.

Celem spotkania jest przedstawienie znaczenia i wpływu kompetencji miękkich na jakość pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej oraz skuteczność interakcji z pacjentami i współpracownikami.

Podczas webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty roli kompetencji miękkich w pracy z pacjentem oraz w zarządzaniu zespołem, w tym metody rozwijania umiejętności takich jak komunikacja, empatia i zarządzanie konfliktem.

Prowadzący Krzysztof Buła – Współwłaściciel One Speech. Założyciel i były prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców, od ponad 10 lat związany z wystąpieniami publicznymi i edukacją w zakresie jakości debaty publicznej w Polsce.

Prowadził szkolenia dla wszystkich sektorów w Polsce, mając ponad 2000 godzin doświadczenia szkoleniowego i ponad 500 ocenionych debat. Prowadził zajęcia dla takich firm jak: 4F, Wydawnictwo Znak, Umicore, Codewise, Interstone, PAULA Ingredients.

Pracował również z przedstawicielami pierwszego i trzeciego sektora między innymi z Kancelarią Prezydenta RP, Uniwersytetem Jagiellońskim, Polskim Komitetem Paraolimpijskim, Polską Platformą Przemysłu Przyszłości.

Webinar będzie dostępny w poniższym oknie w dniu wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy!

O autorze

Natalia Kłosek

Wcześniejszy artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *