Program profilaktyki chorób układu krążenia (ChUK) jest nie tylko ważnym narzędziem pomagającym znaleźć pacjentów chorych lub obciążonych ryzykiem chorób przewlekłych. Jest także świetnym sposobem organizacji pracy placówki POZ (wokół profilaktyki). Jest przy tym dobrze finansowany. 

Tymczasem znaczna ilość podmiotów POZ nie realizuje programu. Być może Twój POZ jest wśród nich? Brak czasu, niewystarczające zasoby kadrowe oraz znaczne obciążenie bieżącą pracą skutecznie utrudniają realizację programu.

Możemy pomóc! Zapewniamy wsparcie w procesie w tych obszarach, w których wsparcia potrzebujesz najbardziej. To Ty wybierasz i Ty decydujesz co z naszej oferty jest Ci potrzebne.  

Jak realizować skutecznie ChUK?

Doskonały materiał na temat realizacji ChUK został przygotowany przez zespół koordynowana.pl, pod redakcją członków zespołu strefaPOZ.pl i ze wsparciem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Jeśli jednak nie masz czasu czytać, brak w Twoim zespole POZ zasobów do realizacji programu lub próbowaliście, ale macie niską skuteczność – zgłoś się do nas!

Potrzebujesz więcej informacji?

To zrozumiałem. Zachęcamy do pobrania oferty spod poniższego linka. Dowiesz się z niej czym jest program ChUK, jak wspieramy w jego realizacji, jakie mamy efekty. Ofertę może skroić pod swoje potrzeby – wspieramy Cię tam, gdzie Twój POZ potrzebuje pomocy. Ty decydujesz!

Napisz wiadomość e-mail:

Napisz do nas
Zadzwoń do nas!

Zadzwoń lub wyślij SMS: