NowośćOferta na wsparcie realizacji programu ChUKSprawdź, jak możemy Ci pomóc!
19/07/2024
Kwartalnik

Kwartalnik menedżerów POZ

  • 2 kwietnia 2024
  • czas czytania 2 min
Kwartalnik menedżerów POZ

Aby zobaczyć pełną treść tego postu, proszę zaloguj się.

Logowanie i rejestracja są bezpłatne.

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrować tutaj.

Jesteśmy, by informować. Wspierać. Edukować.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kwartalnikiem, innowacyjnym źródłem informacji przeznaczonym dla wszystkich zaangażowanych w zarządzanie placówkami Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ).

Zmiany w systemie rozliczeń, współpraca z podmiotami zewnętrznymi, oraz rosnące wyzwania związane z obsługą społeczności o zwiększonych potrzebach zdrowotnych wymagają nowych, efektywnych metod zarządzania. Kwartalnik ten, tworzony przez szerokie grono ekspertów – od lekarzy i pielęgniarek, po menedżerów i specjalistów od ubezpieczeń – oferuje praktyczną wiedzę, opartą na rzetelnych danych, przykładach i wyliczeniach finansowych.

Celem tej publikacji jest nie tylko dostarczenie cennych informacji i narzędzi do skutecznego zarządzania placówkami POZ, ale także budowanie silnych podstaw dla efektywnej opieki medycznej, która jest nieodłącznym elementem silnego systemu zdrowia publicznego. Kwartalnik ten jest skierowany do wszystkich, którzy na co dzień zmierzają się z wyzwaniami zarządzania w sektorze zdrowia, oferując im wsparcie, wiedzę i konkretne rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną zawartością kwartalnika, aby poszerzyć swoją wiedzę i umocnić kompetencje w obszarze zarządzania POZ. Ten bogaty zasób informacji został przygotowany z myślą o praktycznym zastosowaniu, pomagając unikać niepotrzebnego stresu i efektywnie reagować na dynamicznie zmieniające się środowisko. 

Zachęcamy do pobrania całego kwartalnika i dołączenia do naszej wspólnej podróży ku lepszemu zarządzaniu w opiece zdrowotnej!

O autorze

Natalia Kłosek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *